Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Piton Masajı

  • Listelenen: 24 Ağustos 2017 12:49
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Piton Masajı Hakkında Bilmediğinizi Burada Öğrenebilirsiniz.

İl: İstanbul

İlçe: Bahçelievler

Piton Masajı Nasıl Yapılır

Masaj ile rahatlamak ve gevşemek mümkündür. Bu sayede vücudun tutulması da geçecektir. Masaja ihtiyaç duyan kişilerin sayısında son dönemde çok büyük bir artış yaşanmıştır. Çünkü neredeyse herkes çalıştığı işte oldukça yorulmaktadır. Bu yorgunluk ise insanların vücutlarını olumsuz bir şekilde etkilemektedir. Genellikle de tutulma şeklinde ortaya çıkan bu olumsuz durumdan kurtulmak için farklı masaj şekillerini tercih etmek mümkündür. Bunlardan birisi ise piton masajı olarak bilinmektedir. Bu masaj biraz korkutucudur. Çünkü bu masaj sırasında gerçek bir piton yılanı kullanılmaktadır. Bu da insanların kulağına oldukça garip gelmektedir. O yüzden de bu masajı tercih eden insan sayısı çok fazla değildir. Ülkemizde bu masaj henüz yapılmamaktadır.

Eğitimli Yılanlar Kullanılmaktadır

Bu masajın yapılması son derece ilginç aşamalardan oluşmaktadır. Masaj sırasında tam 4 farklı piton yılanı kullanılmaktadır. Bu hayvanların saldırgan olduğu ve insan yediği de bilinmektedir. Bu yüzden de masaj sırasında bir sorun yaşanmaması için ilk olarak bu yılanlar beslenmektedir. Bunun için de her yılana 10 tane tavuk verilmektedir. Tavukları yiyen yılanların karnı doymaktadır. Böylelikle de yılanların insanlara saldırmasının önüne geçilmektedir. Ayrıca masaj yapılan yer ise bir bambu yataktır. Bu yatağa uzan kişinin üstüne 4 tane piton yılanı konulmaktadır. Bu yılanlar sayesinde insanların rahatlaması sağlanmaktadır. Yılanlar sürünürken bir taraftan da insana rahatlama hissi vermektedir. Piton masajı bu özelliği nedeni ile çok sık tercih edilmemektedir.

Korkutucu Bir Masaj Olarak Dikkat Çekmektedir

Bu masajı yaptırmak gerçekten birçok kişiye göre oldukça korkutucudur. Çünkü masaj sırasında tam 4 yılan bulunmaktadır. Ancak bu yılanlar eğitimli olduğu için insanlara herhangi bir zarar vermemektedir. Bu yüzden de korkulacak bir durum söz konusu değildir. Fakat yine de piton masajı yaptırmak herkesin harcı bir durum değildi. Bu masajdan korkanlar ise daha değişik alternatifler ile masaj hizmeti alabilirler. Bunun için birçok değişik yöntem kullanılabilmektedir. Normal vücut masajı alarak, sağlıklı bir vücuda sahip olabilirsiniz. Bu noktada yapacağınız tercih ise son derece önemlidir. Bu tercih ile beraber, temizliğe de dikkat edilmesi gerekmektedir.

Listing ID: 854599e9e8f766d6

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir yorum yazın

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.