Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Gençlerin Yeni Gözdesi İstanbul Masaj

  • Listelenen: 14 Mart 2017 17:13
  • Bitiş tarihi: 86 Gün, 1 Saat

Tanıtım:

Gençlerin Yeni Gözdesi İstanbul Masaj

Masaj terapisi, her yaştan ve koşuldan insanlara faydalı olabilir ve birçok özel sorundan kurtulmaya yardımcı olmak için yaygın olarak kullanılır. Günümüzde ilgi çeken masaj salonu hizmetlerinde genellikle; Artrit ve tendinit gibi iltihaplanma koşulları, stres hafifletme ve ilişkili koşullar, baş ağrısı ve migren, kas ve spazmlar, incinme ve burkulma ile ilgili durumlar, sırt ağrısı, dolaşım ve solunum problemleri, spor aktiviteleri için masaj, gebelik, cerrahi sonrası rehabilitasyon gibi konular masaj terapisinin faydalı olabileceği alanlar olarak tercih edilir.

Masaj Terapistinin Özellikleri

Masaj terapisi uygulaması sağlık meslekleri yasası kapsamında düzenlenmiştir ve bu nedenle düzenli sağlık mesleğidir. Masaj terapistleri, masöz, masör ve masaj uzmanları yüksek mesleki standartların ve müşterilerinin kaliteli bakımının muhafaza edilmesine yardımcı olan özel bir eğitim programına katılarak mesleki yeterliliklerini belgelendirirler. Gerekli eğitimi tamamlayan masaj terapistleri kıdemli uzmanlık gereksinimlerini karşılayan kişiler, kendilerini “masaj terapisti” veya “sertifikalı masaj uzmanı” olarak adlandırabilir. Masaj terapisi ararken, bu iki başlıktan birini kullanan bir kişiye bakın ve kayıtlarını görmeyi isteyebilirsiniz.

Masaj terapistleri, kendileriyle rahat olmanızı sağlamak için sağlanacak tedavileri de açıklayacaktır. Tedavi öncesi rızanız aranır, rahatsızlığınız varsa, bu rahatsızlık ile ilgili yaşayabileceğiniz herhangi bir ağrıya neden olup olmadığını anında bildirmeniz istenir. Masaj terapistinizle en etkili tedavi yöntemlerini konuşup tartışabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza uygun olan masaj belirlendiğinde masaj uzmanınız baskı teknikleri uygulayıp ve stresli bölgeleri rahatlatarak, vücudunuzdaki enerji dengesini doğal haline getirerek vücudun kendi kendine iyileşme mekanizmalarını harekete geçirir.

Kendinize ayırdığınız zaman en değerli zamandır. İyi bir masaj salonunda her anını muhteşem geçireceğiniz masaj için her şey uygun olduğunda rahatlayın ve masajın tarifsiz keyfini yaşayın. Vücudunuzda derinlemesine rahatlamanın yanında, zihninizin doğal dengesine ulaştığını hissedeceksiniz.

Listing ID: 83158c7f9944d5ed

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir yorum yazın

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.